Sveicam vidusskolas beidzējus!

 

Profesionālās ievirzes sporta skolas „Pārdaugava” vadība un treneri apsveic 17 mūsu sporta skolas audzēkņus ar vidusskolas beigšanu:

Jāni Liepu, Raivi Turku, Ansi Brikaini, Rinaldu Audzišu, Hediju Pleskačovu, Aigaru Pauči, Edgaru Dzirkali, Eduardu Zēniņu, Mikusu Hermani, Kristapu Riekstiņu, Livaru Lānu, Ralfu Melderu, Denisu Baškatovu, Dāvi Zundi, Ēriku Aļaškeviču, Edgaru Kurmi un Miķeli Freimani.

Vēlam izdošanos un entuziasmu arī turpmākajos dzīves ceļos, lai nekas un neviens nespēj jūs apturēt no savu sapņu īstenošanas!

 

Lielākais mākslas darbs ir un paliek jēgpilna dzīve, tāda,

kas, par spīti šķēršļiem, piepilda indivīdā dusošās iespējas.

Jo lielāki šķēršli, jo lielāks veikums.


Izturību un spēlēt prieku vēlot,

sporta skolas vadība un treneri!

                        Puķes vidusskolas beidzējiem

 

 

2011/2012 MHL B grupas turnīra tabula pēc regulārās sezonas beigām





 КомандаИВВОВБППОПБШайбыО
1 Кристалл Бдк 32 30 0 0 2 0 0 223-75 90
2 Октан 36 27 2 2 5 0 0 177-88 89
3 Зеленоград 36 25 0 0 10 0 1 149-100 76
4 Батыр 36 25 1 3 6 0 1 156-85 84
5 Балтика 36 21 1 1 11 2 0 145-111 69
6 Дизелист 36 19 0 2 12 0 3 130-98 64
7 Ирбис 36 17 1 1 10 2 5 127-93 62
8 Красноярские Рыси 32 17 0 0 13 0 2 146-131 53
9 Алтай 32 13 2 3 12 0 2 105-119 51
10 Стальные Львы 36 15 0 2 14 4 1 125-129 54
11 ОГИ 36 13 1 2 16 2 2 104-114 49
12 Юниорс 36 11 1 3 18 0 3 103-133 44
13 Клин 36 8 2 5 17 0 4 105-124 42
14 Стальные Ижи 36 11 0 3 20 0 2 90-122 41
15 Ангарский Ермак 32 10 0 2 18 2 0 103-153 36
16 Металлург Мдг 36 7 2 1 24 1 1 84-143 29
17 Призма-Рига 36 9 1 1 22 2 1 88-144 34
18 Кристалл-Юниор 36 3 1 2 26 0 4 68-167 19
19 Казахмыс 32 3 0 0 28 0 1 74-173 10

 

RIGA CUP 2012

Riga cup      

Mēs ar prieku Jūs sveicam ikkgadējā bērnu un jauniešu hokeja turnīrā Riga Cup 2012.

Kā jau katru gadu arī šogad šajā turnīrā piedalīsies komandas no mūsu sporta skolas "Pārdaugava".

Grupa Spēļu datumi
U-12 (00+)

30.03.2012 - 01.04.2012

U-15 (97+) 06.04.2012 - 09.04.2012
U-13 (99+) 06.04.2012 - 09.04.2012
U-16 (96+) 13.04.2012 - 15.04.2012
U-14 (98+) 20.04.2012 - 22.04.2012
U-10 (02+) 27.04.2012 - 29.04.2012
U-18 (94+) 27.04.2012 - 29.04.2012
U-11 (01+)


RĪGA CUP 2012 uzvarētāji U-12 grupā Pārdaugava '00 komanda (FOTO)

Pārdaugava 2000 - Riga Cup 2012

IZMAIŅAS TRENIŅU GRAFIKĀ!

 

VOLVO sporta centrā norisināsies ikgadējais turnīrs ,,RIGA CUP 2012”,tādēļ laika posmā no 30.03.-29.04.2012. būs izmaiņas sporta skolas ledus treniņu grafikā.Izmaiņas lūdzu skatīties ledus noslodzē Volvo sporta centra mājas lapā: www.volvoledus.lv.

Tāpat uz šo turnīru būs jāatbrīvo žāvētavas. Datumi par atbrīvošanu būs izlikti uz Volvo sporta centra žāvētavu durvīm.

Paldies par sapratni un sadarbību,
Gints Bikars
sporta skolas direktors

 

Pārdaugava '00 komanda turnīrā Minskā

No 21 līdz 23 februārim Minskā notiek starptautisks hokeja turnīrs jauniešiem U-12 grupā. Tajā piedalās arī mūsu sportaskolas komanda trenera Gundara Gaiļa vadībā.

HK Ribinsk    2 - 4    Pārdaugava

Pirmajā spēlē pret HK Ribinsk par lābāko spēlētāju mūsu komandā tika atdzīts Antons Antonovičs.

Vārtus guva: Antons, Antons, Dāvis(Antons), Roberts(Mihails)

Pārdaugava    4 - 2    Forvord

Labākais: Klāvs Eglītis

Vārtus guva: Antons(Dāvis), Patriks Z.(Roberts), Antons(Dāvis), Patriks M.(Roberts)

Junost    4 - 2    Pārdaugava

Labākais: Dāvis Krūskops

Vārtus guva: Dāvis, Dāvis

Lokomatīve    5 - 2    Pārdaugava

Labākais: Haralds Jirgens

Vārtus guva: Kristofers(Roberts), Roberts(Haralds)

Pārdaugava '01 Ziemassvētku kausa izcīņā, Prāgā

A grupa
SBHK "Pērkons" - LAT
Austria Selects A
SDJUSHOR Minsk - BLR
HC Benešov - CZE
           B grupa
SBHK "Pērkons" Jenoti – LAT
Austria Selects B
Pardaugava/Prizma - LAT
HC Kobra Praha – CZE


Sīkāka informācija un rezultāti organizatoru mājas lapā: http://www.pointstreak.com

Sveicam Pārdaugava '96 komandu ar izcīnīto 3.vietu

     Šogad starp Ziemassvētkiem un Jaunā 2012.gada sagaidīšanu divas Pārdaugava komandas piedalās dažādos hokeja turnīros Prāgā, Čehijā. Pārdaugava '01 komanda uz turnīru ieradās trenera Jura Repsa vadībā. Diemžēl man pagaidām nav sīkākas informācijas par šo turnīru. Tiklīdz noskaidrošu padalīšos ar informāciju.

     Savukārt Pārdaugava '96 un '97 apvienotā komanda trenera Gunta Bāliņa vadībā piedalās hokeja kluba "Sparta" organizētajā turnīrā.

Turnīrā piedalās:

1. CZE HC Sparta Praha 1996/1997
2. CZE HC Slavia Praha 1996/1997
3. CZE HC Oceláři Třinec 1996/1997
4. AUT Austrijas izlase U15 1997
5. ROM Rumānijas izlase U16 1996
6. CZE KLH Piráti Chomutov 1996/1997
7. CZE HC Dukla Jihlava 1996/1997
8. CZE HC Bílí Tygři Liberec 1996/1997
9. LTV Lietuvas izlase 1996/1997
10. AUT Austrijas izlase - U16 1996
11. LAT Pārdaugava 1996/1997
12. CZE HC Vítkovice Steel 1996/1997

Komandas sadalītas trīs grupās:

 A grupa        B grupa        C grupa
   
   
Austrijas izlase U15 1997   Austrijas izlase - U16 1996   HC Slavia Praha 1996/1997
HC Sparta Praha 1996/1997   HC Oceláři Třinec 1996/1997   Lietuvas izlase 1996/1997
Rumānijas izlase U16 1996   KLH Piráti Chomutov 1996/1997   HC Dukla Jihlava 1996/1997
Pārdaugava 1996/1997   HC Vítkovice Steel 1996/1997   HC Bílí Tygři Liberec 1996/1997

Spēļu grafiks un rezultāti:

Grupa Arēna Laiks Mājinieki   Viesi Rezultāts
2011 gada 28.decembris
A NER 09.30-10.45 Rumānijas izlase U16 - Pārdaugava 0 : 3
Vārtus guva: Drobotovs 2, Locāns 1
B TEA 11.00-12.15 KLH Piráti Chomutov - HC Vítkovice Steel 1 : 2
B NER 11.00-12.15 Austrijas izlase U16 - HC Oceláři Třinec 4 : 3
A NER 12.30-13.45 HC Sparta Praha - Rumānijas izlase U16 1 : 3
C TES 12.30-13.45 HC Slavia Praha - Lietuvas izlase 3 :1
C TEA 12.30-13.45 HC Dukla Jihlava - HC Bílí Tygři Liberec 1 : 5
B NER 14.00-15.15 HC Oceláři Třinec - KLH Piráti Chomutov 4 : 1
C TEA 14.00-15.15 HC Slavia Praha - HC Bílí Tygři Liberec 2 : 3
C TES 14.00-15.15 Lietuvas izlase - HC Dukla Jihlava 3 : 1
A TES 15.45-17.00 Austrijas izlase U15 - HC Sparta Praha 2 : 1
2011 gada 29.decembris
A TES 11.00-12.15 Austrijas izlase U15 - Rumānijas izlase U16 1 : 2
B TEA 11.00-12.15 Austrijas izlase U16 - KLH Piráti Chomutov 5 : 2
A TES 12.30-13.45 HC Sparta Praha - Pārdaugava 3 : 3
Vārtus guva: Drobotovs 3
B TEA 12.30-13.45 HC Oceláři Třinec - HC Vítkovice Steel 1 : 2
C TES 14.00-15.15 Lietuvas izlase - HC Bílí Tygři Liberec 3 : 5
C TEA 14.00-15.15 HC Slavia Praha - HC Dukla Jihlava 4 : 2
A TES 15.30-16.45 Austrijas izlase U15 - Pārdaugava 0 : 3
Vārtus guva: Locāns 2, Lazarevs 1
B TEA 15.30-16.45 Austrijas izlase U16 - HC Vítkovice Steel 1 : 4
2011 gada 30.decembris
10-12 TES 08.00-09.15 A4 - HC Sparta Praha - C4 - HC Dukla Jihlava 5 : 2
7-9 TEA 08.00-09.15 A3 - Austrijas izlase U15 - C3 - Lietuvas izlase 0 : 1
4-6 TES 09.30-10.45  A2 - Rumānijas izlase U16 - B2 - Austrijas izlase U16 0 : 5
1-3 TEA 09.30-10.45 A1 - Pārdaugava - B1 - HC Vítkovice Steel  1 : 2
Vārtus guva: Locāns 1
10-12 TES 11.00-12.15 A4 - HC Sparta Praha - B4 - KLH Piráti Chomutov 2 : 5
7-9 TEA 11.00-12.15 A3 - Austrijas izlase U15 - B3 - HC Oceláři Třinec 2 : 9
4-6 TES 12.30-13.45 A2 - Rumānijas izlase U16 - C2 - HC Slavia Praha 1 : 2
1-3 TEA 12.30-13.45 A1 - Pārdaugava - C1 - HC Bílí Tygři Liberec 0 : 6
10-12 TES 14.00-15.15 B4 - KLH Piráti Chomutov - C4 - HC Dukla Jihlava 6 : 2
7-9 TEA 14.00-15.15 B3 - HC Oceláři Třinec - C3 - Lietuvas izlase 10 : 1
4-6 TES 15.30-16.45 B2 - Austrijas izlase U16 - C2 - HC Slavia Praha 3 : 1
1-3 TEA 15.30-16.45 B1 - HC Vítkovice Steel - C1 - HC Bílí Tygři Liberec 1 : 2

TEA - Tesla arena

TES - Tesla small arena

NER - Neratovice ZS

Ja kas trūkst skaties organizatoru mājas lapā: http://www.eurohockeyspartatournament.com

 

Pārdaugava '96 un '97 komandas turnīrā Narva Cup 2011

No 2011.gada 16. līdz 18. decembrim Pārdaugavas '96 un '97 apvienotā komanda piedalās starptautiskā hokeja turnīrā Narva Cup 2011.

 

Turnīrā piedalās:

1. Pārdaugava (Rīga)

2. Smena (Sankt-Peterburga)

3. Viru Sputnik (Kohtla-Jarve)

4. NPSK (Narva)

 

Spēles Nr. Datums Laiks Mājinieki   Viesi Rezultāts
02 16.12.2011 18.00 Pārdaugava - Viru Sputnik
 8 : 3
 Vārtus guva: Niks 2, Uvis 2, Kirils 1, Marians 1, Kristians 1, Artūrs 1
 
03 17.12.2011 09.45 NPSK - Pārdaugava 6 : 0
06 17.12.2011 18.00 Smena - Pārdaugava 4 : 5
 Vārtus guva: Niks 1, Daniels 1, Kristians 1, Sandis 1, Uvis 1
 
08 18.12.2011 13.45 NPSK - Pārdaugava 4 : 1
 Vārtus guva: Breds 1